Námorná preprava

 
 
 
img_0006v2.jpg img_0009v2.jpg img_0012v2.jpg img_0013v2.jpg subheader.jpg
 
 
 
 

Námorná preprava (RL SEA CARGO)

Regest Logistic zabezpečuje námornú prepravu tovaru po mori v štandardizovaných námorných kontajneroch. Ponúkame "door to door" a "port to port" servis. Ideálne riešenie, keď potrebujete optimalizovať náklady za dopravu a globálne prepravit Vaše zásielky. Naša služba RL SEA CARGO je pre Vás tá správna.

 

V Regest Logistic pre Vás ponúkame:

 

RL SEA CARGO FCL

Služba RL SEA CARGO FCL (Full Container Load) označuje prepravu celokontajnerovej zásielky. 

Ponúkame servis s doručením "door to door" a "port to port". Vďaka spolupráci s viacerými lodiarskymi spoločnosťami Vám vieme ponúknuť flexibilnú a cenovo výhodnú službu.

 

RL SEA CARGO LCL

Služba RL SEA CARGO LCL (Less than Container Load) je označenie prepravy kusových zásielok. Služba je vhodná pri preprave takých zásielok, ktorých množstvo nestačí na naplnenie celého kontajnera. Z dôvodu efektívného využitia bude Vaša zásielka prepravená v kontajnery spolu s inými kusovými zásielkami.

 

RL SEA CARGO REEFER

So službou RL SEA CARGO REEFER prepravíme Váš rýchlosakaziaci tovar v špeciálnych kontajneroch typu REEFER s možnosťou regulácie teploty medzi -30°C a +30°C, nastavenia vlhkosti, prípadne cirkulácie čerstvého vzduchu počas celej prepravy. Ponúkame globálny REEFER servis "door to door a port to port" v 20'reef a 40'reef kontajneroch.

 

Ponúkame ďalšie služby:

- prepravy v špeciálnych kontajneroch

- colné služby

- poistenie tovaru

- komplexné zasielateľské poradenstvo

 

Pre viac informácií o námorných prepravách kontaktujte priamo naše obchodné oddelenie na info@regest.sk.