Cestná nákladná, námorná a železničná preprava

Regest Logistic sa od svojho vzniku zaoberá medzinárodným zasielateľstvom a logistickými službami. Našimi spokojnými odberateľmi sú predovšetkým malé a stredne veľké spoločnosti.

O NÁS

Regest Logistic sa od svojho vzniku zaoberá medzinárodným zasielateľstvom a logistickými službami. Našimi spokojnými odberateľmi sú predovšetkým malé a stredne veľké spoločnosti, ktorým ponúkame, vzhľadom k našim dlhoročným partnerstvám s globálnymi prepravnými spoločnosťami, vysoko kvalitný servis za veľmi výhodných cenových podmienok.

Regest Logistic je profesionálnym logistickým partnerom pre Váš obchod na cestách, po železnici a po mori. Ponúkame zavádzacie ceny pre nových odberateľov. Samozrejmosťou je bezplatné poradenstvo.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.

KONTAKT

Cestná preprava

Regest Logistic zabezpečuje cestnú prepravu tovaru v oblasti medzinárodného a vnútroštátneho rozvozu prostredníctvom spolupráce s overenými dopravnými spoločnosťami flexibilne a spoľahlivo podľa požiadaviek zákazníkov.

VIAC INFO

Námorná preprava

Regest Logistic zabezpečuje námornú prepravu tovaru po mori v štandardizovaných námorných kontajneroch. Ponúkame "door to door" a "port to port" servis. Ideálne riešenie, keď potrebujete optimalizovať náklady za dopravu...

VIAC INFO

Železničná preprava

Regest Logistic pre Vás ponúka špecializované a individuálne služby železničnej prepravy. Prostredníctvom našich železničných dopravných partnerov a agentov Vám ponúkame kvalitný a flexibilný prepravný servis.¬

VIAC INFO

Skladovanie

Poskytujeme skladovacie a logistické služby pre našich zákazníkov vrátane služieb pridanej hodnoty. Využite naše sklady alebo sklady našich partnerov.

VIAC INFO

Colné služby

Ponúkame služby import, export, colné uskladňovanie. Záruky na zabezpečenie colného dlhu, vybavenie colných povolení, colné poradenstvo, vystavovanie osvedčení o pôvode, tranzitné vyhlásenia T1 a T2, vybavenie ZIN, INTRASTAT.

VIAC INFO

NA STIAHNUTIE

Všeobecné zasielateľské podmienky Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky.

Stiahnuť

Profesný kódex členov Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky.

Stiahnuť

KONTAKT

FAKTURAČNÁ ADRESA

Regest Logistic s.r.o.
Rajecká 40
82107 Bratislava
Slovenská republika
email: sales@regest.sk

Kontaktovať nás môžete mailom
(pondelok - piatok: 09:00 - 17:00 hod.)
alebo cez nižšie uvedený kontaktný formulár.

BANKOVÉ SPOJENIE

Peňažný ústav: TATRA BANKA a.s.
Č.účtu/kód: 2920847326/1100
IBAN: SK49 1100 0000 0029 2084 7326
SWIFT: TATRSKBX

IČO: 45895902
DIČ: 2023133068
IČ DPH: SK2023133068
Spoločnosť Regest Logistic s.r.o. je platcom DPH.

Zápis v OR: Okresný súd [Bratislava I]
Oddiel Sro, vložka číslo: 68568/B

KONTAKTNÝ FORMULÁR

©2023 Copyright | REGEST

Created with by

Webgang Logo
Tento web je chránený pomocou Google ReCAPTCHA a pre neho platia zásady ochrany osobných údajov a obchodné podmienky spoločnosti Google.